אודות המייסדת והבעלים

אורחים יקרים, תודה על התעניינותכם אודותינו ועל הביקור באתר הבית שלנו.

שמי שלומית מזון קיסרי, אמא לשני בנים, מתגוררת בעיר לימסול שבקפריסין.

הסיפור שלי החל לפני 7 שנים ברגע קטן של ״קפריזה״ בו קיבלתי את ההחלטה לצאת להרפתקאה קצרה מחוץ לישראל, לחוות את החיים במקום אחר. קפריסין נבחרה כיעד אופציונאלי, לאחר שנים של מגורים על יאכטה במרינה בתל אביב וביקורים תכופים על האי.

מתל אביב המעבר היה אל העיר לימסול.

מהר מאד החלו להירקם קשרים חמים עם התושבים המקומיים והתאהבתי בפשטות, בכנות ובקבלת הפנים המחבקת. כאשר דלת נפתחת בנקודת זמן בחיים, הבחירה היא להיכנס דרכה או לפנות לאחור. בחרתי להיכנס. בחרתי להישאר בקפריסין.

בתחילת דרכי בקפריסין, עסקתי בתחומי התמחות נוספים שלי, ניתוח התנהגות יישומי לקשיי התנהגות ומאמנת כושר לפרטים וקבוצות. לאחר שנים רבות של עיסוק במקצועות אלו באהבה גדולה, החל לדגדג השינוי. חשתי את הצורך לחיות את הרילוקיישן על כל גווניו וללמוד את המקום ותושביו באופן מלא.

תנאי מזג האוויר בקפריסין, איפשרו לי לקחת את האהבה הגדולה שלי לספורט ולים, יחד עם 20 שנות נסיון מקצועי בעבודה עם קבוצות ולהקים כאן, בקפריסין, מועדון ובית ספר לחתירה על גלשני סאפ. בית הספר זכה להצלחה רבה מיום פתיחתו, כבית ספר ומועדון ראשון ומקצועי לחתירת סאפ בקפריסין. כיום אנו חוגגים את העונה החמישית להצלחתו.

את חברת ״קפריזה ״ הקמתי לאחר 4 שנים של מגורים על האי, מתוך רצון לחשוף בפני הקהל הישראלי את הקסם של קפריסין. כל הכלים שצברתי במהלך השנים, כלים מקצועיים וכלים אישיים, יחד עם ערכים נעלים שעיצבו אותי כאדם וכאישה, איפשרו לי ליצור מטרייה אחת גדולה ומקצועית, עבור אורחים המגיעים לקפריסין. המגורים על האי, לימדו ועדיין מלמדים אותי כתושבת המקום, את רזי הקסם של האי. למדתי את התושבים, התרבות, הריחות, הטעמים, המקומות והחוויות הייחודיות שרק כתושבת המקום אני חווה אותם במלואם. סל החוויות והקשרים האישיים שצברתי על האי, הובילו לשיתופי פעולה עם חברות קפריסאיות מקומיות ותושבים מקומיים, שחלקם הפכו למשפחה עבורי. כיום אנחנו עובדים בשיתוף פעולה פורה, דבר המאפשר לי להציע לאורחים המגיעים מישראל, חופשה בקפריסין בהתאמה אישית, עד הפרטים הקטנים ביותר.

הצוות של ״קפריזה״ נבחר בקפידה, לאחר הכרות ארוכת שנים עם נותני השירות המקומיים וכיום הצוות מורכב מאנשים מלאי תשוקה לעבודה שלהם במשרד ובשטח. החוזקות שלנו, הן המוניטין שלנו. אמינות, יושרה ויצירתיות הבאים לידי ביטוי ביחס חם והתאמה אישית לכל צורך ובקשה.

חברות, משפחות וקבוצות שונות, נהנות מהשירות ומשפע האפשרויות שחברת קפריזה מספקת עבורם. אנו עורכים מגוון רחב של מסלולי טיול בקפריסין, בונים חוויות קונספט ייחודיות לקבוצות ומשפחותמתמחים בטיולים קולינריים ומפיקים אירועי חברה וטיולי תמריץ. הנסיון, הקשר הישיר והמהיר עם נותני השרות והיכולת לענות על צרכים מיוחדים וליצור חוויות ייחודיות שלא תמיד ניתן למצוא באתרי האינטרנט, יוצרים עבור האורחים חופשה המשאירה אצלם את הרצון להגיע שוב ואכן, אנו זוכים לביקורים חוזרים של אורחים.

אנו מאחלים לכם חופשה מהנה וחזרה הביתה עם זיכרונות יפים מקפריסין.