מתרגשים ממסעות חיפוש אחר ניחוחות וטעמים?

הטיולים הקולינריים שלנו בקפריסין, חובקי טעמים, ריחות, תושבים מקומיים, מסורות העוברות מדור לדור וטרנדים עכשוויים. בין אם תבחרו חוויה יומית או מספר פעילויות חווייתיות, עטפנו עבורכם את החוויות הכי מיוחדות, אשר יהפכו את החופשה הקולינרית שלכם לבלתי נשכחת ועם זכרונות מתוקים, לחזור איתם הביתה.

אנחנו מציעים טיולים קולינריים בכל רחבי קפריסין:

הטיולים הקולינריים שלנו מציעים לכם חוויה רבת חושים של צבע, מראה וטעם. אז בואו לחוות את הטיולים שלנו באווירה הייחודית של קפריסין.
צרו קשר והמומחים שלנו ישמחו להתאים את הטיול הקולינרי המושלם עבורכם.

טיול קולינרי בפאפוס בין כפרים מסורתיים – קפריסין האותנטית  

טיול קולינרי בפאפוס ייקח אתכם לכפרים הציוריים של פאפוס. הכנסת האורחים הקפריסאית תפתיע אתכם לאורך כל הטיול. הטיול הקולינרי שלנו במחוז פאפוס הוא תמהיל הרמוני של טעמים, נופים, ריחות ומארחים חמים.

לפרטים מלאים לחצו כאן הדרכה בעברית

טיול קולינרי אורבני בלימסול – טיול קולינרי רגלי בעיר לימסול

טיולים קולינריים בלימסול – לחוות את תל אביב הקטנה של קפריסין, עיר צעירה, מלאה בתרבות, פאבים מועדונים. אפשר להגיד שלימסול מציעה את מקומות הבילוי "החמים" ביותר באי.

לפרטים מלאים לחצו כאן הדרכה בעברית

טיול קולינרי בלרנקה בין כפרים מסורתיים

טיול קולינרי בלרנקה, מלא בטעמים וריחות, תושבים מקומיים, כפרים ציוריים, נופים יפהפיים ומסורות עתיקות המשלבות בין  החדש והמודרני למסורות העוברות מדור לדור.

 לפרטים מלאים לחצו כאן הדרכה בעברית

סיורי יקבים וטעימות יין

יין קפריסאי הוא לא סתם קיים מעל ל- 6000 שנים. בואו לחוות את אזורי גידול הגפן הקפריסאי, את הצבעים והריחות של של קפריסין. היין המקומי Commandaria הוא יין מתקתק ידוע ואהוב בכל רחבי העולם.

לפרטים מלאים לחצו כאן הדרכה באנגלית ובעברית