לימסול הינה העיר השנייה בגודלה בקפריסין והיא נחשבת לעיר המרכזית והמודרנית שבאי. העיר שוקקת חיים ומלאה בתרבות, ברים, חופים, חנויות, טברנות, מסעדות ומועדונים, כל אלו מושכים תיירים רבים אל המקום.

רצועת החוף של לימסול, מספקת מסלול הליכה יפהייפה (כ 16 ק"מ) העובר בין בין בתי קפה על החוף, בתי מלון ומרכזי ספורט ימי. אחד המקומות הפופולריים בעיר, היא המרינה הגדולה והיוקרתית בלימסול, המלאה במסעדות ובתי קפה.

לימסול היא ״תל אביב״ של קפריסין. בעיר נערכים פסטיבלים, אירועי תרבות, תחרויות ספורט בינלאומיות, הופעות ועוד. בנוסף, לימסול מתאפיינת בקצב צעיר ודינאמי הבא לידי ביטוי בשפע של מסעדות מודרניות, טברנות עם הופעות נגנים, ברים, מועדונים מובילים, ספורט ימי, אזורי קניות ועוד.

לחובבי הים, בעונת הקיץ יוצאות מהמרינה הפלגות יומיות לתיירים. העיר העתיקה נושקת למרינה ומתהדרת במבנים ארכיטקטוניים מיוחדים, מבנים היסטורים, טברנות, ברים, חנויות, מסעדות ועוד.

הנופשים בלימסול, יכולים ליהנות מכל הבילויים בכל עונות השנה ובנוסף מטיול קולינרי מיוחד במרכז העיר לימסול. הטיול הקולינרי שלנו הוא טיול רגלי במרכז העיר, עשיר בטעמים, ריחות וצבעים.

טיול נוסף שאנו מקיימים במחוז לימסול, הוא טיול יקבים וטעימות ייןכאשר אזורי גידול הגפנים נמצאים במערב קפריסין, מרחק נסיעה קצר מהעיר עצמה.

טיולים נוספים שלנו היוצאים מלימסול, הם טיולי ג'יפים אל אזורי הטבע והכפרים היפים בקפריסין. חלק ממסלולי הטיול הינם קבועים, יחד עם זאת אנו בונים מסלולים בהתאמה אישית לכל הרכב של קבוצה.

לימסול התברכה בחופי ים יפים ונוחים לגישה. במידה ואתם חובבי ים וספורט ימי, נשמח לארח אתכם במועדון ובית הספר לחתירת סאפ שלנו בלימסול, בית הספר והמועדון המקצועי הראשון שהוקם על האי. מועדון הסאפ שלנו נפתח בשנת 2015 וצבר מוניטין רחב כמועדון מוביל באי. הנהלה ישראלית, הדרכות בעברית ובאנגלית.

סאפ וחופשות כושר בקפריסין sup club limassol

"קפריזה" – בדיוק בראש שלכם

אנו מאמינים שלכל אורח יש צורך אחר. הנוכחות שלנו בקפריסין, הידע וההכרות שלנו עם המקום, פתחו אפשרויות רבות עבור אורחים המגיעים לקפריסין ורוצים לחוות אותה, על כל גווניה. במידה ואתם מעוניינים להכיר את המקומות היפים ולחוות את החוויות המהנות ביותר בלימסול, או ברחבי קפריסין, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.