נופש חברה וטיולי תמריץ בקפריסין

אירועי חברה וטיולי תמריץ, מהווים דרך נהדרת ומיוחדת להודות לעובדי החברה שלכם, על המאמץ וההשקעה היומיומית שלהם בעבודה.

אירועי חברה וטיולי תמריץ מחוץ לגבולות הארץ, אף מהווים השקעה גדולה יותר בעובדים ובמוטיבציה שלהם. האם זה בהכרח יקר יותר?

ממש לא ואף גם להפך.

קפריסין, אי קסום במרחק 40 דקות טיסה מישראל, מאפשר לחברות רבות להשקיע באירועי חברה מרשימים עבור העובדים, כאשר שלושת היתרונות העיקריים בנופש ואירועי חברה בקפריסין הם:

לתת יותר, לשלם פחות ולהשאיר חותם. ועוד איזה חותם!

אז מה הופך את קפריסין לאטרקטיבית עבור נופשים ואירועי חברה?

טיסה קצרה, מזג אוויר ים תיכוני, טבע יפהפייה, תרבות עשירה, שפע של חוויות לכל עונה בשנה, תושבים חמים, אוכל משובח, מגוון גדול של בתי מלון, חופי ים מטריפים ואינסוף מקומות ואפשרויות למסיבות ואירועי חברה שונים במחירים זולים.

לכל חברה, צרכים, מטרות והעדפות שונות בבחירת עונת השנה בה יתקיים אירוע או נופש החברה ובבחירת הפעילויות עבור העובדים. לטעימה מהאפשרויות לחצו כאן

בעונת החורף, המחירים זולים משמעותית הן מבחינת כרטיסי הטיסה והן מבחינת בתי המלון. לדוגמא:

כרטיס טיסה עשוי לעלות בין 50-70 יורו לכרטיס (200 -300 ש״ח) ולעיתים קרובות אף פחות.

לינה בבתי מלון 4 ו 5 כוכבים, בעלות ממוצעת של 200-250 ש״ח ללילה, לאדם בחדר זוגי

לינה בבית מלון 3 כוכבים בהרי הטרודוס, בעלות ממוצעת של 150-180 ש״ח ללילה, לאדם בחדר זוגי

נבחר חווית טיול אחת לדוגמא – טיול ג׳יפים ליום מלא לאדם בממוצע – 250 ש״ח

ארוחת ערב בטברנה הכוללת הופעת נגנים ורקדנים – בין 120 -150 ש״ח לאדם ו…נראה אתכם מצליחים לאכול משהו בבוקר שאחרי. כמויות האוכל הן עצומות והאירוח הוא עם לב רחב.

עוד כמה מילים על החורף בקפריסין, לפני שנרחיב על נופש חברה בקפריסין בעונת הקיץ…

עונת החורף בקפריסין, הינה עונה יפהפייה. הטבע מתפרץ על כל גווניו וטיול בהרי הטרודוס, היערות והכפרים הציוריים מסביב, הוא אחד ממסלולי הטיול המומלצים בעונה זו. בנוסף, רכס הרי הטרודוס בקפריסין לובשים לבן בעונת החורף, הודות לשלג היורד בחודשים ינואר – אפריל. הפארק הלאומי של הרי הטרודוס משתרע על פני 9147 דונם והנקודה הגבוהה ביותר של קפריסין, הר האולימפוס, נמצא בגובה 1952 מטר מעל פני הים. טיול בהרי הטרודוס בעונת החורף מאפשר לחברות רבות לשלב פעילות סקי לעובדים, כחלק ממסלול הטיול. טיול בהרי הטרודוס, זהו טיול בין כפרים אותנטיים ציוריים, יקבי יין משפחתיים, טברנות עם אוכל אותנטי מקומי, אגמים, גשרים ונציאנים, בעלי חיים, צמחייה עשירה, מסלולי הליכה, מפלי מים, מנזרים יפהפיים ועוד.

בנוסף, טיולים קולינריים לחברות קטנות, הם חוויה אותנטית ומיוחדת בקפריסין. תנו לנו ללוות אתכם בין הכפרים הקטנים, הריחות והטעמים על מנת לחוש את קפריסין האותנטית במלוא העוצמה.

בשעות הערב אין כמו ערב בטברנה אותנטית עם מופע פולקלור של נגנים ורקדנים מקומיים ומוסיקה יוונית לנשמה ולמצב הרוח. ערב בטברנה כולל ארוחת MEZE הכוללת מבחר עצום של מאכלים מקומיים ושתייה. יחד עם המוסיקה היוונית, הריקודים והאווירה הים תיכונית, אנחנו כבר בעיצומה של החוויה.

בעונת הקיץ, קפריסין היא אש! מלאת חיים! ומאפשרת שפע של חוויות עבור אירועי חברה.

בתי מלון מפנקים, חופי ים יפהפיים, הפלגות, ברים, מועדונים, טברנות, טיולים והרשימה היא ארוכה.

גם בעונת הקיץ, אפשר למצוא מחירים זולים עבור בתי מלון וכרטיסי טיסה.

לפחות 6 חברות תעופה מפעילות טיסות לקפריסין. התחרות הגדולה ביניהן, משרתת את הנוסעים באופן הבא לידי ביטוי הן במגוון רחב של שעות טיסה והן במחירים אטרקטיביים. היצע רחב של בתי מלון לאורך חופי הים בקפריסין ו/או בהרים, מאפשר בחירת מקום לינה לפי תקציב משתנה.

כרטיס טיסה בעונת הקיץ עשוי לעלות בממוצע 120-250 יורו לכרטיס (500-1000 ש״ח).  בחודשים יולי – ספטמבר לרוב המחירים יהיו יקרים יותר מאשר בחודשים יוני ואוקטובר, על אף שחודשים אלו עדיין חמים לחופשת קיץ ואף מומלצים.

בבתי מלון 5 כוכבים, לינה בחדר זוגי בעלות ממוצעת של 600-700 ש״ח ללילה, לאדם בחדר זוגי.

לינה בחדר זוגי בבתי מלון 4 כוכבים, בעלות ממוצעת של 400-500 ש״ח ללילה, לאדם בחדר זוגי.

לינה בבית מלון 3 כוכבים בהרי הטרודוס, בעלות ממוצעת של 215-260 ש״ח ללילה, לאדם בחדר זוגי

חברות רבות שמות לעצמן מטרה נוספת ובוחרות לקיים פעילויות גיבוש צוותים, במסגרת נופש החברה.

קפריסין עשירה במרחבים ומקומות בהם ניתן לקיים פעילויות גיבוש צוותים. המרחבים העירוניים, היערות והפארקים, אולמות הכנסים, בתי המלון וחופי הים מספקים אפשרויות רבות לפעילויות אלו. בין אם אתם בוחרים להגיע עם ספק שירות מהארץ או לבחור בנו לתפור עבורכם את הפעילות, החוויה תהיה בהחלט מעצימה ומאתגרת עבור עובדי החברה למבחר פעילויות גיבוש לעובדים בקפריסין לחצו כאן 

נופש חברה בקפריסין זה ללא ספק לתת יותר, לשלם פחות ולהשאיר חותם.