מועדון הסאפ והספורט הימי בלימסול

מועדון הסאפ הישראלי ומועדון הספורט הימי הגדולים ביותר בקפריסין, נמצאים בעיר לימסול, בחוף הים של מלון Four Seasons הממוקם באחד האזורים היפים ביותר בעיר. המועדון הוקם בשנת 2015 על ידי אורנה שפט ושלומית מזון קיסרי. המועדון מציע מבחר גדול של ציודים ושיעורים לכל הרמות ומאפשר בילוי של יום שלם ומהנה על החוף. אל המועדון מגיעים אורחים מכל רחבי אירופה ומישראל. מלבד השיעורים, מקיים המועדון אירועי חברה גדולים ואירועים פרטיים לכל מטרה. לקבוצות ומשפחות גדולות, חבילות ספורט ימי המשלבות מבחר פעילויות. הצוות במועדון ובמרכז הספורט הימי, הינו צוות מקצועי מוסמך. מועדון ובית הספר הישראלי לסאפ, הינו המועדון היחיד הרשמי בקפריסין, עם מדריכות מקצועיות מוסמכות, מטעם איגוד הגלישה המקצועי ASI. השיעורים במועדון מתאימים לכל הרמות, מתחילים ועד מתקדמים. שיעורי סאפ לילדים, החל מגיל 11.

בשנת 2015, תוכנית ״החופשה המושלמת״ של ערוץ 2 בחרה במועדון הסאפ בלימסול. לצפייה (החל מדקה 14)

Sup Beginners שיעורים למתחילים – טכניקה, יציבות ובטיחות. שיעור בו לומדים את בסיס פעילות חתירת הסאפ, בתחילה על החוף ואחר כך מתרגלים במים, יחד עם טכניקות חתירה נוספות.

Sup Fitness/ Yoga/ Pilates שיעורי חתירה על גלשן הסאפ בשילוב תרגילי כושר, פילאטיס ויוגה. שיעורים אלו הינם שיעורים ייחודיים, מאתגרים ומהנים, למשתתפים שעברו את שלב המתחילים. 

להזמנת פעילות