מועדון הסאפ והספורט הימי בלימסול

מועדון הסאפ הישראלי ומועדון הספורט הימי הגדולים ביותר בקפריסין, נמצאים בעיר לימסול, בחוף הים של מלון Four Seasons הממוקם באחד האזורים היפים ביותר בעיר. המועדון הוקם בשנת 2015 על ידי אורנה שפט ושלומית מזון קיסרי. המועדון מציע מבחר גדול של ציודים ושיעורים ומאפשר בילוי של יום שלם ומהנה על החוף. אל המועדון מגיעים אורחים מכל רחבי אירופה ומישראל. שיעורי הסאפ למתחילים ומתקדמים מאפשרים למשפחות וקבוצות להנות משעות קסומות יחד במים, במיוחד שהנהלת מועדון הסאפ היא ישראלית, כך שהשפה והקירבה הופכות את החוויה לקרובה ומשפחתית במיוחד. לקבוצות ומשפחות גדולות, חבילות ספורט ימי המשלבות מבחר פעילויות. הצוות במועדון ובמרכז הספורט הימי, הינו צוות מקצועי מוסמך. מועדון ובית הספר הישראלי לסאפ, הינו המועדון היחיד הרשמי בקפריסין, עם מדריכות מקצועיות מוסמכות, מטעם איגוד הגלישה המקצועי ASI. השיעורים במועדון מתאימים לכל הרמות, מתחילים ועד מתקדמים. שיעורי סאפ לילדים, החל מגיל 11.

בשנת 2015, תוכנית ״החופשה המושלמת״ של ערוץ 2 בחרה במועדון הסאפ בלימסול. לצפייה (החל מדקה 14)

Sup Beginners שיעור למתחילים – טכניקה, יציבות ובטיחות. שיעור בו לומדים את בסיס פעילות חתירת הסאפ, בתחילה על החוף ואחר כך מתרגלים במים, יחד עם טכניקות חתירה נוספות.

Sup Fitness/ Yoga/ Pilates שיעורי חתירה על גלשן הסאפ בשילוב תרגילי כושר, פילאטיס ויוגה. שיעורים אלו הינם שיעורים ייחודיים, מאתגרים ומהנים, למשתתפים שעברו את שלב המתחילים. 

להזמנת פעילות