ימי גיבוש ונופש לחברות

חברת קפריזה הממוקמת בקפריסין, בונה ועורכת בהתאמה אישית נופשי חברה, ימי גיבוש וטיולי תמריץ בקפריסין. אנו מספקים מענה לכל הרכב וגודל קבוצה. היתרונות הבולטים של החברה שלנו, הם בסיס העבודה בקפריסין, ידע מעמיק עם המקום ותושביו, ניסיון עשיר, קשר ישיר עם נותני השרות והיכולת ליצור חוויות ייחודיות לכל קבוצה ולכל מטרה. היתרונות הבולטים עבור נופש חברה בקפריסין הם מזג אוויר התואם לישראל, טיסה קצרה בת 40 דקות, מחירים אטרקטיביים, חוויות שונות ומגוונות לכל עונה והיצע רחב של מקומות לאירועים, מסיבות וכנסים. עבור קהל שומר כשרות, אנו פועלים בשיתוף פעולה עם מרכזי בית חב״ד ברחבי קפריסין ועם מסעדות המספקות מענה עבור אוכל כשר. להלן מגוון מהפעילויות אותן אנו מקיימים עבור חברות בקפריסין.

  טיולי ג׳יפים

חווית שטח, טבע, תרבות, כפרים, נופים, ריחות וטעמים. טיולי הג׳יפים שלנו זוכים לשבחים רבים בזכות רמת הבטיחות, מסלולים ייחודיים ומדריכים מוסמכים בעלי נסיון מעל 20 שנים, מלאים ב Good Vibes ובעלי ידע מעמיק בתחומי היסטוריה, תרבות, חי וצומח בקפריסין. טיולי הג׳יפים מתקיימים בכל עונות השנה והמסלולים נתפרים בהתאמה אישית לכל קבוצה. ניתן לשלב פעילויות נוספות במהלך הטיולים כגון, מסלולי הליכה בטבע, הפלגה, פיקניק, סקי בהרי הטרודוס בעונת החורף ועוד. מסלולי טיול מתקיימים גם במיניבוסים או אוטובוסים, בהתאמה למטרות וגודל הקבוצה. את מסלולי הטיול ניתן גם להתחיל עם היציאה משדה התעופה.

אירועי חברה על חוף הים – ספורט ימי, סאפ, קייטרינג משובח וים של אנרגיה 

בשנת 2015, באחד מחופי הים היפים בעיר לימסול שבקפריסין, הקימו שלומית מזון קיסרי (בעלים של קפריזה) ואורנה חן, את בית הספר ומועדון לחתירת גלשני סאפ היחיד מסוגו בקפריסין, בשיתוף המרכז הגדול לספורט ימי בעיר. 40 שנות נסיון ומקצוענות של מרכז הספורט הימי ומעל ל 5 שנות ניסיון ומקצוענות של מועדון הסאפ, הובילו להצלחה ומוניטין גבוה, המתורגמים כיום לאלפי אורחים המגיעים מכל רחבי העולם, לשיעורים ואירועי חברה על החוף. ים של אדרנלין, פעילויות מים, שתי נשים ישראליות שמנצחות על הכל וצוות מקצועי שמתקתק מסביב. אירועי החוף שלנו משלבים שיעורי סאפ, תחרויות בין צוותים, מגוון ענק של ציוד ספורט ימי וקייטרינג משובח על החוף. חוף הים בו מתקיימים אירועי חוף אלו, שוכן בעיר לימסול, בחוף הים של מלון Four Seasons. בהתאם למספר המשתתפים ועם קבוצות גדולות במיוחד, נערכת חלוקה לצוותים והפעילויות מתקיימות בסבבים, באופן מקצועי ויעיל. אירועי החוף נבנים בהתאם לצורכי הקבוצה, תקציב ואופי חברי הקבוצה. אין צורך בנסיון קודם, מאחר והמשתתפים עוברים הדרכה קצרה, לפני הפעילויות השונות.

מסיבות וערבי חברה

בקפריסין, מבחר גדול של מקומות, בהם אנו מקיימים אירועים ומסיבות לחברות. ברים, מסעדות, יאכטות, טברנות אותנטיות, אולמות אירועים, פארקים, חופי ים ועוד. כל אירוע נתפר בקפידה על פי גודל ומטרת הקבוצה. אנו מספקים כל ציוד לוגיסטי שנדרש ובונים ביצירתיות אירועי קונספט, עבור חברות המעוניינות באירועים ייחודיים. חשוב לזכור כי הפקת אירוע גדול בקפריסין, למספר רב של משתתפים, דורשת היערכות מוקדמת של מספר חודשים, לפני המועד המיוחל.

corporate event cyprus

אתגרים, חוויות ומשימות קבוצתיות

פעילויות גיבוש דינאמיות בין צוותים, יוצרות סיעור מוחות ועבודת צוות לשיפור התקשורת הבינאישית בין עובדי החברה ולשעות המלאות בצחוק, הנאה והנעה קבוצתית. הפעילויות משלבות מיומנויות שונות כגון, בניית אסטרטגיה, ביצוע משימות, אתגרים פיזיים בים וביבשה והישגים קבוצתיים. פעילויות הגיבוש שלנו בקפריסין, מתקיימות באזורי שטח, בטבע, בחופי הים ובמתחם בתי מלון, על פי צורכי החברה והקונספט הנבחר.

הזמנת אירוע חברה בקפריסין